IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Jagiellonia II Białystok
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w niedzielę 22 września na bielskim stadionie rozegrają najważniejsze spotkanie pierwszej rundy rozgrywek IV ligi grupy podlaskiej. Mecz o fotel lidera z Jagiellonią II Białystok rozpocznie się o godzinie 16:00. Zwycięstwo bielskiej drużynie zapewni pierwsze miejsce w ligowej tabeli i da możliwość walki o awans do trzeciej ligi w przyszłym sezonie.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Kolejarz Czeremcha - Tur Bielsk Podlaski 1:6
 Efektowne zwycięstwo w ramach 1/16 wojewódzkiego Pucharu Polski odnieśli piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W wyjazdowym spotkaniu w Czeremsze bielska drużyna pokonała miejscowy Kolejarz aż 6:1. Tur po 10 minutach gry i bramce Wasiluka przegrywał 0:1, ale do zakończenia pierwszej połowy strzelił cztery bramki, nie tracąc żadnej. W drugiej połowie Tur strzelił kolejne dwa gole. Dwie bramki w meczu strzelił Patryk Stypułkowski, a po jednej: Patryk Niemczynowiecz, Karol Kosiński, Rafał Kulikowski oraz Łukasz Pawluczuk.

Skomentuj

 
Mecze sparingowe: Żubry - Tur 85:71, Tur - Żubry 73:77
 Kolejne dwa sparingi w okresie przygotowawczym rozegrali koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Oba miały miejsce z Żubrami Białystok. W derbowym pojedynku górą była białostocka drużyna. W pierwszym meczu, rozgrywanym na parkiecie Żubrów, Tur przegrał 71:85. Najskuteczniejszym był Rafał Król, który rzucił 17 punktów. W drugim meczu rozgrywanym w Bielsku Podlaskim Tur przegrał 73:77. Drugi raz z rzędu Rafał Król był najskuteczniejszym, a tym razem swojemu rywalowi rzucił 18 punktów.

Skomentuj

 
IV liga: Biebrza Goniądz - Tur Bielsk Podlaski 2:2
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w meczu 6 serii gier rozegrali drugie z rzędu wyjazdowe spotkanie na czwartoligowych boiskach. Tur w Goniądzu po bramach Patryka Stypułkowskiego oraz Karola Kosińskiego tylko zremisował 2:2 z miejscową Biebrzą. Wynik powinien być zdecydowanie wyższy, gdyż kilka klarownych okazji dla Tura mieli min. Pawluczuk — strzał w poprzeczkę, Kiersnowski, mając dwie klarowne okazje oraz uderzenie Cara wybite z linii bramkowej, czy niecelne uderzenie Niemczynowicza.

Skomentuj

 
A-klasa: Bocian - Tur II 3:2, Tur II - Cresovia II 4:0, Tur II - Żubr Drohiczyn 2:1
 Trzy mecze A-klasowych rozgrywek w odstępie jednego tygodnia rozegrali piłkarze Tura II Bielsk Podlaski. W pierwszym pojedynku Tur II na wyjeździe przegrał 2:3 z Bocianem Boćki po dwóch bramkach Rafała Grygoruka. W drugim meczu, a pierwszym u siebie Tur II efektownie pokonał Cresovię II Siemiatycze 4:0. W trzecim pojedynku Tur II rywalizował z Żubrem Drohiczyn i, wygrał mecz 2:1, kończąc spotkanie w ósemkę po czerwonych kartkach dla: Karpiesiuka, Kordziukiewicza i Nestoruka.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
««  start « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna  » koniec »»


...