Podlaski PP: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
 19 września piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka pierwsze spotkanie w ramach 1/16 finału podlaskiego Pucharu Polski. Przeciwnikiem bielskiego zespołu w meczu wyjazdowym będzie Sparta Szepietowo, a początek piłkarskiego starcia przewidziano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów 2:1 (0:0)
 Do ostatniej akcji ważyły się losy piłkarskiej rywalizacji Tura Bielsk Podlaski w meczu 8 kolejki czwartoligowych rozgrywek. Bielski klub o zwycięstwo na własnym stadionie walczył ze Spartą Augustów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy po dwóch golach Patryka Niemczynowicza pokonali rywala 2:1. Tur w sezonie odniósł czwarte zwycięstwo przed własną publicznością.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Mecze sparingowe: Tur wygrywa turniej w Radomiu
 Napięty grafik mieli koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w dniach 14-16 września. Nasza drużyna uczestniczyła w trzydniowym turnieju organizowanym przez Rosę Sport Radom. Przeciwnikiem bielskiej drużyny były zespoły: Sokoła Ostrowi Mazowieckiej oraz dwóch zespołów Rosy Radom. Tur w pierwszym meczu pokonał rywala 86:71, w drugim Rosę II Radom 87:70, a w trzecim Rosę Radom 78:57. Najskuteczniejszym przez cały turniej okazał się Łukasz Kuczyński, który rywalom rzucił 45 punktów. Uzyskane wyniki sprawiły, że bielski klub zajął pierwsze miejsce w turnieju.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski 1:0
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski doznali pierwszej porażki na A-klasowych boiskach. W ostatniej kolejce nasze drużyna dość nieoczekiwanie przegrała w Ciechanowcu z tamtejszą Unią 0:1. Strata punktów sprawiła, że Tur II w ligowej tabeli spadł na siódme miejsce z dorobkiem 5 punktów.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: Sparta Augustów - MOSiR Bielsk Podlaski 2:3 (2:1)
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach pierwszej ligi trampkarzy. Na wyjeździe nasza drużyna pokonała rówieśników ze Sparty Augustów 3:2. Po raz kolejny zwycięstwo zapewnił Marcin Bazylewski strzelec trzech bramek.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...