A-klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski 1:0
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski doznali pierwszej porażki na A-klasowych boiskach. W ostatniej kolejce nasze drużyna dość nieoczekiwanie przegrała w Ciechanowcu z tamtejszą Unią 0:1. Strata punktów sprawiła, że Tur II w ligowej tabeli spadł na siódme miejsce z dorobkiem 5 punktów.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: Sparta Augustów - MOSiR Bielsk Podlaski 2:3 (2:1)
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach pierwszej ligi trampkarzy. Na wyjeździe nasza drużyna pokonała rówieśników ze Sparty Augustów 3:2. Po raz kolejny zwycięstwo zapewnił Marcin Bazylewski strzelec trzech bramek.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów
 15 września piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają mecz na czwartoligowych boiskach. Przeciwnikiem naszej drużyny w walce o ligowe punkty będzie Sparta Augustów. Początek ligowego starcia zaplanowano na godz. 16:00, a wstęp na mecz jest bezpłatny dlatego też zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
A-klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
 Drugi wyjazd w sezonie na A-klasowych boiskach w najbliższy weekend czeka piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski. Walcząca o kolejne zwycięstwo drużyna na wyjeździe w niedzielę 16 września w Ciechanowcu zmierzy się z miejscową Unią. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki 3:0
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze wojewódzkiej. Na własnym stadionie MOSiR pokonał Wigry Suwałki 3:0. Bohaterem meczu został Marcin Bazylewski strzelec trzech bramek. Bielscy piłkarze po raz pierwszy sezonie zachowali czyste konto.

Skomentuj

 


...