Turniej pamięci Tomka Kowalewskiego - terminarz
W najbliższą niedzielę w hali białostockiego Włókniarza odbędzie się VI Piłkarski Turniej Pamięci Tomka Kowalewskiego. Impreza organizowana przez DTS Helios, a poświęcona tragicznie zmarłemu wychowankowi Jagiellonii wpisała się już na stałe w kalendarz podlaskich turniejów piłkarskich.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Piłkarze rozpoczynają treningi
Dziś pierwszy raz po przerwie świąteczno-noworocznej wybiegną na trening piłkarze Tura. Zajęcia odbędą się od godziny 18:30 w sali SP 3.

W planach zespołu jest udział w 2 turniejach halowych. Pierwszy to Turniej pamięci Tomka Kowalewskiego - w najbliższą niedzielę 13 stycznia, a drugi tydzień później, 20 stycznia o Puchar Burmistrza Moniek.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Grali jak równy z równym z ligowcami
Do ostatniego meczu piłkarze bielskiej Alfy liczyli się w walce o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski w piłce halowej. W decydującym meczu nie sprostali jednak III-ligowcom z Unipaszu Siemiatycze i zajęli trzecie miejsce w grupie. Bielszczanin Piotr Pawluczuk zdobył sześć goli i wywalczył tytuł współlidera klasyfikacji strzelców.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Początek licealiady w futsalu
W środę rozpoczyna rozgrywki Podlaska Licealiada w futsalu. Jako pierwsi na parkiet wybiegną futsaliście w grupie 12, która rywalizuje w Suchowoli.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Rekordowa futsalowa Licealiada - rozkład jazdy
 Już za kilka dni rozpoczyna się Podlaska Licealiada w futsalu - zwycięzca otrzyma puchary Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu - organizowana przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...