Grali jak równy z równym z ligowcami
Do ostatniego meczu piłkarze bielskiej Alfy liczyli się w walce o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski w piłce halowej. W decydującym meczu nie sprostali jednak III-ligowcom z Unipaszu Siemiatycze i zajęli trzecie miejsce w grupie. Bielszczanin Piotr Pawluczuk zdobył sześć goli i wywalczył tytuł współlidera klasyfikacji strzelców.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Początek licealiady w futsalu
W środę rozpoczyna rozgrywki Podlaska Licealiada w futsalu. Jako pierwsi na parkiet wybiegną futsaliście w grupie 12, która rywalizuje w Suchowoli.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Rekordowa futsalowa Licealiada - rozkład jazdy
 Już za kilka dni rozpoczyna się Podlaska Licealiada w futsalu - zwycięzca otrzyma puchary Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu - organizowana przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Tur nie kapituluje
Działacze chcieli wycofać drużynę koszykarzy Tura Bielsk Podlaski z II ligi. Jednak trener podjął się próby ratowania zespołu.

Nie widzieliśmy możliwości dalszego funkcjonowania zespołu ze względu na brak funduszy. Po prostu nie stać nas na dalszy byt – mówi menedżer Tura Paweł Miszczuk. – Ponadto trudno jest pozyskać sponsorów, gdy wyniki wskazują, że nie jesteśmy w stanie utrzymać się w II lidze. Kto chce inwestować w taką drużynę? – pyta retorycznie działacz Tura.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Futsal: Awans III ligowców
Dwie "podlaskie grupy" mają pierwszy etap Pucharu Polski w Futsalu za sobą. Dokładniej to grała tylko jedna - grupa IV. Spotkań w Grupie I, niestety nie udało się rozegrać. Powodem było wycofanie się większości zespołów, które wcześniej zadeklarowały start w tej edycji pucharu.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...