Podlaski PP: Krypnianka Krypno - Tur Bielsk Podlaski 2:0
 Na dwóch meczach swoją przygodę w rozgrywkach piłkarskiego Pucharu Polski województwa podlaskiego zakończyli piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W ostatnią środę nasza drużyna o awans do kolejnej rundy walczyła w Krypnie z miejscową Krypnianką. Mecz zakończył się porażką 0:2, a w pierwszym składzie zadebiutował 15-letni Damian Plisiuk.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Krypnianka Krypno - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski mają szansę na awans do ćwierćfinału rozgrywek podlaskiego Pucharu Polski w sezonie 2018/2019. Przeciwnikiem bielskiej drużyny w wyjazdowym spotkaniu będzie Krypnianka Krypno. Początek piłkarskiej rywalizacji 3 października przewidziano na godz. 15:00.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki 2:0
 Piąte zwycięstwo z rzędu na własnym stadionie odnieśli piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W meczu 10 kolejki IV ligi nasza drużyna pewnie pokonała Promień Mońki 2:0. Goście przyjechali bez czterech kluczowych zawodników, a bramki dla gospodarzy strzelali: Piotr Kosiński oraz Szymon Pęza. Tur w ligowej tabeli utrzymał drugie miejsce z dorobkiem 20 punktów i 18 strzelonych bramek.

Skomentuj

 
Puchar Polski: Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4
 Dzielny opór stawili piłkarze Tura Bielsk Podlaski w pierwszej rundzie centralnego Pucharu Polski. Nasza drużyna na własnym stadionie podejmowała pierwszoligowca Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. W 61 minucie spotkania Patryk Stypułkowski doprowadził do remisu 1:1 po asyście Krystiana Kulikowskiego. Kluczowe dla losów spotkania okazało się ostatnie 10 minut, gdzie przyjezdni Turowi strzelili trzy bramki. Ostatecznie Tur przegrał z Termalicą 1:4, a Paweł Bondziul w pierwszej połowie obronił rzut karny wykonywany przez Jacka Kiełba.

Skomentuj

 
Puchar Polski: Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
 Wielkim sukcesem w poprzednim sezonie zakończyły się rozgrywki podlaskiego Pucharu Polski. Tur sięgnął po końcowe zwycięstwo i przystępuje do rozgrywek szczebla centralnego. W pierwszej rundzie nasza drużyna na własnym stadionie już we środę 26 września podejmie pierwszoligowy klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Pierwszy gwizdek przewidziano na godz. 16:00.

Skomentuj

 


...