KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2017/2018

 

KADRA:

LP. Nazwisko i i mię  data urodzenia
1.Bajtus Patryk05.03.1991
2.Bębeniec Maciej13.01.2000
3.Bębeniec Mateusz06.02.1997
4.Dmitruk Łukasz06.02.1998
5.
Kordian Jóźwiuk
26.07.1991
6.Kiluk Łukasz06.02.1988
7.Kuczyński Łukasz08.08.1985
8.Kus Sylwester23.09.1990
9.Marczuk Marcin
30.08.1995
10.
Milewski Patryk
01.04.1998
11.
Rafał Grzegorz
14.04.1992
12.Pisarczyk Tomasz06.07.1985
13.Półtorak Dominik02.01.1999
14.
Sienkiewicz Jakub
29.08.1997
15.Tomczuk Kondart28.08.1998
16. Zielinko Eryk17.08.1992
  I Trener:  Kamil Zakrzewski
Asystent : Mariusz Bartoszewicz
Kierownik: Krzysztof Grodzki
Prezes: Aneta Andruszkiewicz
 


 dataTerminarz 1 rundy sezonu zasadniczego godzina wynik
27.09.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
19:15
100:50
 Marczuk 15, Kuczyński 14, Kus 14, Bajtus 12, Pisarczyk 12,
Milewski 9, Jóźwiuk 9, Mat. Bębeniec 5, Dmitruk 4, Kiluk 3,
Zielinko 2, Półtorak 1.

  
30.09.2017KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola
 18:0093:79
 Mat. Bębeniec 17, Pisarczyk 17, Zielinko 16, Jóźwiuk 15,
Kus 9, Kuczyński 7, Marczuk 5, Bajtus 4, Milewski 3
  
07.10.2017
KKSTur Basket Bielsk Podlaski - Syntx Księżak Łowicz 18:0066:70
 Kuczyński 19, Pisarczyk 11, Bajtus 7, Jóźwiuk 7,
Piesio 6, Kus 4, Mat. Bębeniec 4, Sienkiewicz 3,
Milewski 3, Zielinko 2.

  
14.10.2017AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
20:00
 80:60
 Kuczyński 19, Piesio 17, Pisarczyk 8, Kus 6, Jóźwiuk 3,
Sienkiewicz 3, Zielinko 2, Mat. Bębeniec 2.

  
18.10.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok 19:00 66:74
 

Jóźwiuk 14, Mat. Bębeniec 11, Pisarczyk 10, Kuczyński 8,
Bajtus 8, Zielinko 5, Kus 4, Mac. Bębeniec 2, Milewski 2, Piesio 2.

  
21.10.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start Lublin
18:00
 115:75
 Kuczyński 31, Milewski 16, Zielinko 15, Jóźwiuk 11,
Sienkiewicz 9,Mac. Bębeniec 9, Piesio 7, Mat. Bębeniec 7,
Marczuk 5, Kiluk 3, Kus 2.

  
28.10.2017
AZS UŁSG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 15:30 79:57
 Kuczyński 21, Marczuk 8, Kus 6, Mat. Bębeniec 5, Zielinko 4,
Jóźwiuk 4, Sienkiewicz 3, Bajtus 2, Pisarczyk 2, Piesio 2.
  
04.11.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UJK Kielce 18:0081:71
 Kuczyński 17, Marczuk 15, Pisarczyk 11, Milewski 8,
Piesio 8, Bajtus 7, Zielinko 5, Kus 4, Mat. Bębeniec 3,
Sienkiewicz 3.
  
12.11.2017KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 13:00 82:87
 Kuczyński 22, Marczuk 16, Zielinko 12, Mat. Bębeniec 11,
Bajtus 8, Sienkiewicz 6, Pisarczyk 5, Kus 4, Mac. Bębeniec 3.

  
18.11.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka  18:00103:70
 Sienkiewicz 16, Bajtus 15, Zielinko 14, Milewski 11, Marczuk 9,
Pisarczyk 9, Mat. Bębeniec 8, Kus 7, Kuczyński 7, Piesio 4,
Mac. Bębeniec 3.
  
02.12.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - MUKS Hutnik Warszawa  18:00 73:89
 Kuczyński 18, Kus 14, Zielinko 8, Mat. Bębeniec 8,
Piesio 7, Pisarczyk 6, Sienkiewicz 4, Marczyk 4, Milewski 4
  
09.12.2017
Dziki Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 16:00 70:76
 Marczuk 19, Kuczyński 18, Zielinko 13, Bajtus 6, Piesio 6,
Sienkiewicz 6, Mat. Bębeniec 3, Milewski 3, Pisarczyk 2.
  
13.12.2017
Legia II Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  20:0077:62
 Pisarczyk 16, Piesio 11, Mac. Bębeniec 11, Kuczyński 7,
Zielinko 6, Mat. Bębeniec 5, Bajtus 4, Milewski 2.

  
23.12.2017
ZKS Stal Stalowa Wola - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  16:00 75:60
 Piesio 10, Mat. Bębeniec 9, Pisarczyk 9, Kus 8, Zielinko 6,
Bajtus 6, Marczuk 4, Mac. Bębeniec 3, Milewski 3, Sienkiewicz 2.
  
04.01.2018Syntex Księżak Łowicz - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 18:00 93:66
 Bajtus 23, Mat. Bębeniec 15, Pisarczyk 9, Mac. Bębeniec 6,
Sienkiewicz 5, Kus 3, Piesio 3, Kiluk 2.

  
13.01.2018KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UMCS Lublin
 18:0073:83
 Bajtus 17, Mat. Bębeniec 13, Kus 13, Milewski 8, Pisarczyk 6,
Piesio 4, Mac. Bębeniec 3, Jóźwiuk 3, Marczuk 3, Sienkiewicz 3.

  
17.01.2018
Żubry Białystok - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
17:00
 
    
21.01.2018
TBV Start II Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
16:00
 
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

Tabela koszykarzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w sezonie 2017/2018:

LP.
Drużyna
M Z
P
zdt/str PKT
1.
Żubry Białystok
14
11
3
1184:996
25
2.
Syntex Księżak Łowicz14
11
3
1168:1009
25
3.
ŁKS AZS UŁ SG Łódź
14
11
3
1124:991
25
4.
AZS UMCS Lublin
14
10
4
1114:1022
14
5.
ZKS Stal Stalowa Wola
14
8
6
1068:1040
22
6.
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
14
7
7
1099:1041
21
7.
MUKS Hutnik Warszawa14
6
8
1137:1179
20
8.
KS Rosa Sport Radom
13
6
7
1094:92219
9.
AZS UJK Kielce
13
6
7
1061:987
19
10.
Dziki Warszawa
14
4
10
935:107418
11.
Sokół Ostrów Mazowiecka
14
3
11
993:1209
17
12.
TVB Start II Lublin
13
4
9
827:113317
13.
Legia II Warszawa13
2
11
860:1106
15


Pozostałe Wyniki:
1 kolejka
wyniki
Syntex Księżak Łowicz -Żubry Białystok
71:81
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - MUKS Hutnik Warszawa
77:57
AZS UMCS Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola
72:71
KS Rosa Sport Radom - Sokół Ostrów Mazowiecka 64:67
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
100:50
Dziki Warszawa - TBV Start II Lublin
69:61
2 kolejka
 
Legia II Warszawa - TBV Start II Lublin
71:78
Syntex Księżak Łowicz -AZS UMCS Lublin
85:74
Dziki Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź34:75
Sokół Ostrów Mazowiecka - Żubry Białystok
66:98
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola
93:78
AZS UJK Kielce - MUKS Hutnik Warszawa
95:81
3 kolejka
 
AZS UJK Kielce - Dziki Warszawa
67:65
AZS UMCS Lublin - Żubry Białystok
86:65
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Syntex Księżak Łowicz
66:70
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Legia II Warszawa
81:71
TBV Start II Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola 45:82
KS Rosa Sport Radom - MYKS Hutnik Warszawa 102:74
4 kolejka
 
MUKS Hutnik Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka
95:75
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - ZKS Stal Stalowa Wola
64:95
Syntex Księżak Łowicz - TBV Start II Lublin
109:43
Dziki Warszawa - KS Rosa Sport Radom
45:76
AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
80:60
Legia II Warszawa - AZS UJK Kielce
 
5 kolejka
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Syntex Księżak Łowicz 64:76
AZS UJK Kielce - ZKS Stal Stalowa Wola
91:62
KS Rosa Sport Radom - Legia II Warszawa
110:43
Sokół Ostrów Mazowiecka - Dziki Warszawa 54:62
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok 66:74
TBV Start II Lublin - AZS UMCS Lublin
81:75
6 kolejka
 
Legia II Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 65:94
AZS UMCS Lublin - ŁKS AZS UŁ SG Łódź 80:85
KS Rosa Sport Radom - ZKS Stal Stalowa Wola
83:86
Żubry Białystok - MUKS Hurnik Warszawa
85:93
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start II Lublin
115:75
Syntex Księżak Łowicz - AZS UJK Kielce
94:90
7 kolejka
 
KS AZS UŁ SG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
79:57
AZS UJK Kielce - AZS UMCS Lublin
74:80
MUKS Hutnik Warszawa - Dziki Warszawa 78:82
Sokół Ostrów Mazowiecka - ZKS Stal Stalowa Wola
67:79
TBV Start II Lublin - Żubry Białystok
37:83
KS Rosa Sport Radom - Syntex Księżak Łowicz
 
8 kolejka
 
Legia II Warszawa - MUKS Hutnik Warszawa
70:76
AZS UMCS Lublin - KS Rosa Sport Radom
82:77
Żubry Białystok - Dziki Warszawa
86:66
Syntex Księżak Łowicz - Sokół Ostrów Mazowiecka
87:55
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UJK Kielce
81:71
TBV Start II Lublin - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
42:75
9 kolejka
 
AZS UJK Kielce - TBV STart II Lublin
95:74
MUKS Hutnik Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola
83:87
KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
82:87
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Żubry Białystok
85:82
Dziki Warszawa - Legia II Warszawa
73:66
Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UMCS Lublin
60:78
10 kolejka
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - AZS UJK Kielce
68:62
Dziki Warszawa - ZKS Stal STalowa Wola
70:74
Żubry Białystok - Legia II Warszawa
78:50
Syntex Księżak Łowicz - MUKS Hutnik Warszawa
75:72
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka
103:70
KS Rosa Sport Radom - TBV Start II Lublin
112:48
11 kolejka
 
AZS UJK Kielce - Żubry Białystok
71:77
MUKS Hutnik Warszawa - AZS UMCS Lublin
81:90
Dziki Warszawa - Syntex Księżak Łowicz
63:97
KS Rosa Sport Radom - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
76:93
Sokół Ostrów Mazowiecka - TBV Start II Lublin
87:86
Legia II Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola
65:79
12 kolejka  
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka 103:90
Żubry Białystok - ZKS Stal Stalowa Wola
92:69
Syntex Księżak Łowicz - Legia II WArszawa
92:73
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - MUKS Hutnik Warszawa
73:89
AZS UMCS Lublin - Dziki Warszawa
83:81
AZS UJK Kielce - KS Rosa Sport Radom
90:95
13 kolejka
 
TBV Start II Lublin - MUKS Hutnik Warszawa
106:77
Dziki Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
70:76
AZS UJK Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka
86:68
Syntex Księżak Łowicz - ZKS Stal Stalowa Wola
86:78
KS Rosa Sport Radom - Żubry Białystok
56:70
Legia II Warszawa - AZS UMCS Lublin
101:86
14 kolejka
 
Legia II Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
77:62
MUKS Hutnik Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
97:90
Żubry Białystok - Syntex Księżak Łowicz
103:100
Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Rosa Sport Radom
60:93
ZKS Stal Stalowa Wola - AZS UMCS Lublin
52:69
TBV Start II Lublin - Dziki Warszawa
96:83
15 kolejka  
Żubry Białystok - Sokół Ostrów Mazowiecka
110:80
AZS UMCS Lublin - Syntex Księżak Łowicz
79:49
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Dziki Warszawa
85:72
MUKS Hutnik Warszawa - AZS UJK Kielce
84:72
ZKS Stal Stalowa Wola - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
75:60
TBV Start II Lublin - Legia II Warszawa
 
16 kolejka
 
Syntex Księżak Łowicz - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
93:66
Żubry Białystok - AZS UMC Lublin
91:98
MUKS Hutnik Warszawa - KS Rosa Sport Radom
72:87
ZKS Stal Stalowa Wola - TBV Start II Lublin
89:63
Legia II Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
63:88
Dziki Warszawa - AZS UJK Kielce
88:90
17 kolejka
 
ZKS Stal Stalowa Wola - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
72:84
Sokół Ostrów Mazowiecka - MUKS Hutnik Warszawa
99:102
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UMCS Lublin
73:83
TBV Start II Lublin - Syntex Księżak Łowicz
65:102
KS Rosa Sport Radom - Dziki Warszawa
 
AZS UJK Kielce - Legia II Warszawa