BKS Tur Bielsk Podlaski 2017/2018


KARDA:
LP. Nazwisko i imię Data urodzenia 
 Bramkarze: 
1.
Maciej Kowalski
17.05.1994
2.
Marcin Drozdowski
13.07.1998
3.
Mirosław Dziedzic17.02.1996
 Obrońcy:
 
1.
Karol Car
25.08.1986
2.
Andrzej Kosiński
20.11.1993
3.
Piotr Kosiński
03.12.1996
4.
Krystian Kulikowski
11.04.1992
5.
Mateusz Maliszewski03.01.1998
6.
Dawid Ostaszewski
17.08.1995
7.
Tomasz Porębski
12.01.1992
8.
Adam Radecki
18.03.1994
 Pomocnicy:
 
1.
Daniel Daniłowski 20.05.1996
2.
Andrzej Lewczuk
05.07.1989
3.Paweł Łochnicki
21.01.1987
4.
Patryk Niemczynowicz 12.09.1998
5.
Maciej Ziniewicz
17.09.1997
6.
Karol Kosiński
16.07.1991
 Napastnicy:
 
1.
Rafał Babul
06.04.1997
2.
Paweł Drażba04.10.1994
3.
Marcin Fiedorowicz
21.09.2000
4.Rafał Grygoruk
06.03.1998
5.
Szymon Pęza
23.09.1999
6.
Łukasz Popiołek
18.10.1996
7.
Paweł Zawadzki
30.04.1999
 I trener: Paweł Bierżyn  


III liga grupa I
data I runda - jesiennaGodzina wynik
06.08.2017Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki16:00
0:1
13.08.2017 Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec
16:00
2:1
 Paweł Drażba, Andrzej Kosiński   
20.08.2017
Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski
11:15
6:1
 Andrzej Lewczuk
  
23.08.2017
Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa
17:00
0:4
27.08.2017
ŁKS Łomża - Tur Bielsk Podlaski
16:00
1:0
03.09.2017Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00
0:2
09.09.2017
Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
18:00
6:1
  Dawid Ostaszewski  
16.09.2017
Tur Bielsk Podlaski - Vicotira Sulejówek
16:000:6
23.09.2017
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
18:00
4:0
01.10.2017
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz
15:00
0:4
07.10.2017Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski
18:00
4:0
15.10.2017Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk
15:00
0:0
21.10.2017
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
13:001:1
 Karol Kosiński
  
29.10.2017
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
14:00
0:4
04.11.2017
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
13:002:0
12.11.2017
Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa
13:000:0
19.11.2017Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tur Bielsk Podlaski 13:00
0:2
  Paweł Drażba x2
  
10.03.2018Sokół Aleksandrów Łódzki - Tur Bielsk Podlaski
 15:000:0
25.03.2018
Tur Bielsk Podlaski - Pelikan Łowicz
 15:003:3
 Paweł Drażba, Rafał Babul, Karol Kosiński
  
31.03.2018
Polonia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
17:00
4:2
 Karol Kosiński, Marcin Fiedorowicz
  
07.04.2018
Tur Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
16:00
1:0
 Rafał Babul
  
15.04.2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski 11:00
3:0
18.04.2018GKS Wikielec - Tur Bielsk Podlaski
17:30
2:4
 Tomasz Porębski x2, Karol Kosiński x2   
22.04.2018
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda
15:00
2:1
 Krystian Kulikowski, Rafał Babul
  
25.04.2018 KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski - Podlaski PP
17:00
0:1
 Maciej Zieniewicz  
28.04.2018 Victoria Sulejówek - Tur Bielsk Podlaski
19:00
1:0
02.05.2018
Tur Bielsk Podlaski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00
1:2
 Rafał Babul
  
05.05.2018Warta Sieradz - Tur Bielsk Podlaski
17:00
3:3
 Rafał Babul x2, Patryk Niemczynowicz
  
09.05.2018
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski - Podlaski PP
17:00
1:2
 Łukasz Popiołek, Karol Kosiński   
13.05.2018
Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź
16:000:1
19.05.2018
MKS Ełk - Tur Bielsk Podlaski
17:00 1:0
23.05.2018
Tur Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
18:00
2:2
 Rafał Babul, Łukasz Popiołek
  
26.05.2018Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski
17:00
5:4
 Rafał Babul x2, Piotr Kosiński, Karol Kosiński   
30.05.2018
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów finał Podlaskiego PP
17:00
 4:3d
 Karol Kosiński, Piotr Kosiński, Andrzej Kosiński, Marcin Fiedorowicz   
02.06.2018
Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg
17:00
3:1
 Karol Kosiński x2, Marcin Fiedorowicz
  
09.06.2018
Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
17:00
2:0
16.06.2018
Tur Bielsk Podlaski - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  17:001:2
 Karol Kosiński
  

Klasyfikacja strzelców piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w sezonie 2017/2018:

 LP.Imię i nazwisko Bramki
1.
Rafał Babul
 9
 Karol Kosiński
 9
3.Paweł Drażba
 4
4.
Tomasz Porębski 2
 Marcin Fiedorowicz 2
6.
Andrzej Kosiński
 1
 Andrzej Lewczuk
 1
 Dawid Ostaszewski 1
 Krystian Kulikowski
 1
 Patryk Niemczynowicz
 1
 Łukasz Popiołek 1
 Piotr Kosiński
 1

LP. Drużyna Mecze zd/str Punkty  
1.Widzew Łódź
3463:2574awans do II ligi
2.
Lechia Tomaszów Mazowiecki
34
74:33
74
 
3.Sokół Aleksandrów Łódzki
34
64:37
66
 
4.
Polonia Warszawa
34
63:3762
 
5.
Olimpia Zambrów
34
60:5456
 
6.
Huragan Morąg
3450:3854
 
7.
Ursus Warszawa
34
51:4653
 
8.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
34
58:5249
 
9.
Victoria Sulejówek
3453:57
48
 
10.
ŁKS Łomża
34
41:4645
 
11.
Pelikan Łowicz
34
63:6343 
12.
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie34
40:5442
 
13.
MKS Ełk
34
35:4239
 
14.
Sokół Ostróda
34
40:48
39
 
15.
Legia II Warszawa34
52:5238spadek do IV ligi
16.
Warta Sieradz
3435:5927
spadek do IV ligi
17.
Tur Bielsk Podlaski
3433:79
25
spadek do IV ligi
18.
GKS Wikielec
34
29:8218
spadek do IV ligi


POZOSTAŁE WYNIKI:
1 kolejkawynik
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1
GKS Wikielec - Finishparkiet Drwęca Nowe Miastao Lubawskie
1:2
Pelikan Łowicz - Urusus Warszawa
0:1
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
1:2
ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów
0:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
3:1
Sokół Ostróda - MKS Ełk
0:2
Victoria Sulejówek - Widzew Łódź
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz
2:2
2 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz 2:1
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
MKS Ełk - Vicotira Sulejówek
0:1
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda
5:0
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:4
Huragan Morąg - ŁKS Łomża
0:0
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
0:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz
3:1
Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec
2:1
3 kolejka
 
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
0:4
Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski
6:1
Polonia Warszawa - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
1:1
ŁKS Łomża - Urus Warszawa
1:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg
1:0
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
2:0
Vicotira Sulejówek - Legia II Warszawa
1:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk
2:1
Widzew Łódź - Warta Sieradz
3:0
4 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
0:2
MKS Ełk - Warta Sieradz
1:2
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek
3:1
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
2:1
Urus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:1
Finishparkiet Dwręca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łomża 1:0
Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa
0:4
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz
0:2
5 kolejka
 
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
2:3
Polonia Warszawa - GK Wikielec
1:0
ŁKS Łomża - Tur Bielsk Podlaski
1:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:2
Sokół Ostróda - Urus Warsawa
0:0
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
0:1
Warta Sieradz - Legia II Warszawa
1:1
Widzew Łódź - MKS Ełk
4:0
6 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk 1:0
Legia II Warszawa - Widzew Łódź
1:2
Olimpia Zambrów - Warta Sieradz
2:1
Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
2:1
Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 2:0
Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2
GKS Wikielec - ŁKS Łomża
1:2
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
3:2
7 kolejka
 
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz
3:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
2:0
Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
6:1
Vicotira Sulejówek - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Urus Warszawa
1:3
Warta Sieradz- Huragan Morąg0:2
Widzew Łódź - Olimpia Zambrów
1:0
MKS Ełk - Legia II Warszawa
2:1
8 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
1:0
Olimpia Zambrów - MKS Ełk
0:1
Huragan Morąg - Widzew Łódź
1:1
Ursus Warszawa - Warta Sieradz 2:1
Finishparkiet Dwręca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek
0:6
GKS Wikielec - Sokół Ostróda 2:3
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:1
Polonia Warszawa - ŁKS Łomża
3:1
9 kolejka
 
ŁKS Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
0:0
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:1
Victoria Sulejówek -GKS Wikielec1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
4:0
Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie2:3
Widzew Łódź - Ursus Warszawa
1:1
MKS Ełk - Huragan Morąg
0:1
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
4:1
10 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
2:0
Huragan Morąg - Legia II Warszawa
1:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
1:3
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz
0:4
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:4
Pelikan Łowicz - Vicotira Sulejówek
4:1
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
1:1
ŁKS Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:1
11 kolejka
 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2
Sokół Ostróda - ŁKS Łomża
1:2
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa
1:1
Świt Npwy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
4:1
Warta Sieradz - GKS Wikielec2:0
Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski
4:0
MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 2:0
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
1:2
12 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg
2:0
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
0:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa
1:0
Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk 0:0
GKS Wikielec - Widzew Łódź
2:2
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz4:1
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
ŁKS Łomża - Victoria Sulejówej
1:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
1:0
13 kolejka
 
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki
 
Vicotria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łomża 1:1
Warta Sieradz - Polonia Warszawa
1:1
Widzew Łódź - Pelikan Łowicz 2:1
MKS Ełk - GKS Wikielec 0:0
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 1:1
Olimpia Zambrów - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:3
Huragan Morąg - Ursus Warszawa
1:0
14 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa
0:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg
1:1
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
0:4
GKS Wikielec - Legia II Warszawa
3:0
Pelikan Łowicz - MKS Ełk
 
Polonia Warszawa - Widzew Łódź1:1
ŁKS Łomża - Warta Sieradz
0:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Sokół Ostróda - Victoria Sulejówek0:1
15 kolejka
 
Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki3:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
2:1
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:3
Widzew Łódź - LKS Łomża
1:2
MKS Ełk - Polonia Warszawa
0:1
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
2:0
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec
1:0
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
2:0
Ursus Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie4:3
16 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie2:2
Tur Bielsk Podlaski - Urus Warszasa
0:0
GKS Wikielec - Huragan Morąg 1:5
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
2:4
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
0:0
ŁKS Łomża - MKS Ełk 0:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Widzew Łódź
1:2
Sokół Ostróda - Warta Sieradz
1:0
Vicotria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
 17 kolejka
 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
1:4
Warta Sieradz - Victoria Sulejówek
3:5
Widzew Łódź - Sokół Ostróda
0:0
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:3
Legia II Warszawa - ŁKS Łomża
2:1
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
0:1
Ursus Warszawa - GKS Wikielec
2:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tur Bielsk Podlaski
0:2
18 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Tur Bielsk Podlaski
0:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
0:0
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
3:2
Huragan Morąg - Polonia Warszawa
1:3
Olimppia Zambrów - ŁKS Łomża
4:3
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:3
MKS Ełk - Sokół Ostróda
1:1
Widzew Łódź - Vicotria Sulejówek
2:0
Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
1:0
19 kolejka  
Warta Sieradz- Sokół Aleksandrów Łódzi przełożone
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Widzew Łódź
2:1
Victoria Sulejówek - MKS Ełk
2:2
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
1:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
3:2
ŁKS Łomża - Huragan Morąg
2:1
Pelikan Łowicz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1:0
GKS Wikielec - Tur Bielsk Podlaski
2:4
20 kolejka
 
Warta Sieradz - Widzew Łódź0:2
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
2:0
Tur Bielsk Podlaski - Pelikan Łowicz
3:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Polonia Warszawa
1:2
Ursus Warszawa - ŁKS Łomża
1:1
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:0
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda
1:4
Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek
4:1
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
21 kolejka
 
Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łodzki 2:1
Warta Sieradz - MKS Ełk
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
3:2
Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów
1:4
Sokół Ostróda - Huragan Morąg
0:1
Lechia Tomaszów Nazowiecki - Ursus Warszawa
4:2
ŁKS Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie4:0
Polonia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
4:2
Pelikan Łowicz - GKS Wikielec
4:2
22 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz
0:0
GKS Wikielec - Polonia Warszawa
0:4
Tur Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
1:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:4
Urus Warszawa - Sokół Ostróda
0:0
Huragan Morąg - Victoria Sulejówek
0:1
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Legia II Warszawa - Warta Sieradz
2:1
MKS Ełk - Widzew Łódź
1:2
23 kolejka
 
MKS Ełk - Sokół Aleksandrów Łódzki
1:3
Widzew Łódź - Legia II Warszawa
3:2
Warta Sieradz - Olimpia Zambrów
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Hiragan Morąg
3:1
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa
2:0
Sokół Ostróda - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie2:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
3:0
ŁKS Łomża - GKS Wikielec
0:0
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
2:4
24 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
2:2
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża
0:1
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:3 
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda
2:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Victoria Sulejówek
0:0
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Huragan Morąg - Warta Sieradz
1:1
Olimpia Zambrów - Widzew Łódź
0:1
Legia II Warszawa - MKS Ełk
3:1
25 kolejka
 
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
0:2
MKS Ełk - Olimpia Zambrów
3:4
Widzew Łódź - Huragan Morąg
1:1
Warta Sieradz - Ursus Warszawa
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1:1
Victoria Sulejówek - Tur Bielsk Podlaski
1:0
Sokół Ostróda - GKS Wikielec
0:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
5:0
ŁKS Łomża - Polonia Warszawa
3:3